Applitec, Serge Meister, PCM, REGO-FIX, Hobe, Graf, JBS, Rineck, Schlenker, Zecha, Zeus

O NÁS

Specialista na vysoce precizní obráběcí nástroje

PM-TECH je česká společnost zaměřená na dovoz a prodej vysoce kvalitních obráběcích nástrojů. Od roku 2006 se specializuje především na dodávky ucelených řešení v oblastech dlouhotočných automatů, mikronástrojů, kleštin a nástrojů na obrábění forem.

Švýcarské a německé nástroje

Hlídáme si kvalitu všech dodávaných nástrojů. Kontrolujeme výrobky v celém cyklu jejich vzniku. Dovážíme pouze renomované produkty světově uznávaných jedniček v oboru, např. Applitec, Graf, Hobe, JBS, PCM, REGO FIX, Rineck, Serge Meister, Schlenker, Zecha, Zeus.

Jsme přímým dovozcem takřka všech nástrojů našeho portfolia. Proto jsou i naše ceny, stejně jako samotná kvalita výrobků, více než konkurenceschopné.

Prodej a odborné poradenství

Standardně poskytujeme předprodejní i poprodejní technologické poradenství. Znalosti našich prodejců a technických poradců odpovídají náročnosti výrobních procesů našich odběratelů. Dbáme na vysokou kompetentnost našich pracovníků, na jejich praktické znalosti produktů a přehled ve vývoji daného segmentu nástrojů.

Pro zákazníka vždy hledáme optimální řešení jeho výrobního procesu. Klient se proto nemusí vyznat v řadě možností nabízených desítkami výrobců. Dodáváme vždy optimální konfiguraci špičkových nástrojů, které uživatele překvapí svou efektivitou a finanční návratností, především po přepočtu produktivity odvedené práce vůči opotřebení nástroje.

Naše vize

Efektivita obrábění = vratná investice

Jen zákazník určuje, co je pro něj výhodné. PM-TECH se řídí přáním a potřebami klienta. Osobní přístup, seriózní jednání a kvalitní nástroje přináší klientům společnosti PM-TECH konkurenční výhodu na trhu. Většina jeho zákazníků proto, i přes velmi silné konkurenční prostředí, roste.

Pracujeme na tom, abychom vždy nabízeli nejlepší obráběcí nástroje dohromady s kvalitním poradenstvím o produktech.

PM-TECH s.r.o. - specialisté na vysoce precizní MIKRONÁSTROJE a KLEŠTINY ze Švýcarska a Německa